Urząd Miejski w Rogoźnie

Turniej plażówki o Koronę Przemysła II

Ocena 0/5

W niedzielę 14 września na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o Koronę Przemysła II. W rywalizacji zmierzyło się 11 par zawodników,  a wszystkie miejsca startowe zostały obsadzone w ciągu zaledwie kilku dni, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu wydarzeniem! Były to kolejne sportowe zmagania zorganizowane w ramach obchodów 745-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu.
Pomimo niesprzyjającej pogody zawody odbyły się w sportowej i przyjaznej atmosferze, a dla uczestników przygotowano również wspólny posiłek, który był świetną okazją do integracji i odpoczynku po rywalizacji. 
Po zaciętych i emocjonujących rozgrywkach pod czujnym okiem sędziów: Artura Zawiskiego i  Łukasza Zawiskiego, klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: 

I miejsce Piotr Kołtuński/Maciej Karolczyk - Bydgoszcz/Dąbrowa Biskupia

II miejsce Kacper Drozdek/Michał Kowalski - Poznań

III miejsce Filip Cieciura/Maksymilian Kaczmarek Rogoźno/Wągrowiec

Pamiątkowe statuetki i nagrody wręczyli: Kierownik OSiR Wojciech Walczak, jego zastępca Mariusz Nowacki oraz Natalia Pietrowiak z ramienia Urzędu Miejskiego w Rogoźnie. Cały turniej prowadził i komentował Zbigniew Chudzicki.

Galeria zdjęć

Turniej plażówki o Koronę Przemysła II  11 Turniej plażówki o Koronę Przemysła II  10 Turniej plażówki o Koronę Przemysła II  9 Turniej plażówki o Koronę Przemysła II  8 Turniej plażówki o Koronę Przemysła II  7 Turniej plażówki o Koronę Przemysła II  6 Turniej plażówki o Koronę Przemysła II  5 Turniej plażówki o Koronę Przemysła II  4 Turniej plażówki o Koronę Przemysła II  3 Turniej plażówki o Koronę Przemysła II  2 Turniej plażówki o Koronę Przemysła II  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności