Turniej piłki nożnej "Rozpoczęcie wakacji z Osir".
W minioną sobotę, 26 czerwca, rozpoczęto aktywne lato w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rogoźnie gdzie odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży "Rozpoczęcie wakacji z Osir". Po oficjalnym otwarciu przez Panią Kierownik Osir Renatę Jałoszyńską-Biskupską i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Rogoźnie Łukasza Zaranka rozpoczęto rywalizację w kategorii klas 4-6 Szkół Podstawowych. Po rozegraniu 10-ciu emocjonujących meczy pierwsze i drugie miejsce wywalczyli zawodnicy Wełny Rogoźno. Brązowy medal powędrował dla LPFA Rogoźno 1. Na dalszych miejscach w kolejności uplasowali się LPFA Rogożno 2, APR Szamocin i APR Rogożno. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Wiktor Lewandowski (Wełna), a najlepszym bramkarzem wybrano Mateusza Polcyna (LPFA). Po godzinie 13.00 do rywalizacji przystąpiły zespoły z roczników 2007-2006 rozgrywając 6 spotkań w atmosferze i duchu fair-play. Zwycięzcą turnieju okazał się dobrze przygotowany zespół trenera Dawida Kalffa z SP Gościejewo. Kolejne miejsca zdobyły drużyny Wełny Rogoźno 1,2,3. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Daniela Kitę (SP Gościejewo), a tytuł bramkarza turnieju przypadł Kacprowi Bendkowskiemu.
Mecze sędziował Piotr Rodowski a komentatorem był koordynator do spraw sportu Zbigniew Chudzicki. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz słodkie przekąski.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!