Urząd Miejski w Rogoźnie

Turniej piłki nożnej "Rozpoczęcie wakacji z Osir".

Ocena 0/5

W minioną sobotę, 26 czerwca, rozpoczęto aktywne lato w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rogoźnie gdzie odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży "Rozpoczęcie wakacji z Osir". Po oficjalnym otwarciu przez Panią Kierownik Osir Renatę Jałoszyńską-Biskupską i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Rogoźnie Łukasza Zaranka rozpoczęto rywalizację w kategorii klas 4-6 Szkół Podstawowych. Po rozegraniu 10-ciu emocjonujących meczy pierwsze i drugie miejsce wywalczyli zawodnicy Wełny Rogoźno. Brązowy medal powędrował dla LPFA Rogoźno 1. Na dalszych miejscach w kolejności uplasowali się LPFA Rogożno 2, APR Szamocin i APR Rogożno. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Wiktor Lewandowski (Wełna), a najlepszym bramkarzem wybrano Mateusza Polcyna (LPFA). Po godzinie 13.00 do rywalizacji przystąpiły zespoły z roczników 2007-2006 rozgrywając 6 spotkań w atmosferze i duchu fair-play. Zwycięzcą turnieju okazał się dobrze przygotowany zespół trenera Dawida Kalffa z SP Gościejewo. Kolejne miejsca zdobyły drużyny Wełny Rogoźno 1,2,3. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Daniela Kitę (SP Gościejewo), a tytuł bramkarza turnieju przypadł Kacprowi Bendkowskiemu.

Mecze sędziował Piotr Rodowski a komentatorem był koordynator do spraw sportu Zbigniew Chudzicki. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz słodkie przekąski.

Galeria zdjęć

01 01a 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 31a 31aa 32 32a 32aa 33 33a 33aa 34 34a 34aa 34b 35 35bb 36 37 38 39 40 41 42
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności