Urząd Miejski w Rogoźnie

Spotkanie z sołtysem Owieczek i liderem odnowy wsi Gościejewo

Ocena 0/5

W poniedziałek 20 marca 2023 roku burmistrz Roman Szuberski spotkał się z liderem odnowy wsi Gościejewo Longiną Pijanowską i sołtysem Owieczek Władysławem Stefańskim, oraz Przewodniczącym RM w Rogoźnie Łukaszem Zarankiem i Przewodniczącym KSWiP Adamem Nadolnym. Spotkanie dotyczyło możliwych działań na terenie Gościejewa i Owieczek.
Lider odnowy wsi Longina Pijanowska i sołtys Władysław Stefański przedstawili najpilniejsze potrzeby mieszkańców. Sołtys podziękował Przewodniczącemu Rady i Przewodniczącemu Komisji za dotrzymanie słowa i zapewnienie środków finansowych na budowę placu zabaw w Owieczkach.
Podczas spotkania przedstawiono kwestie trwających i planowanych remontów Szkoły w Gościejewie i Tarnowie.


- Dziękuję Longinie Pijanowskiej i Władysławowi Stefańskiemu za wiele pomysłów na rozwój Gościejewa i Owieczek, które dzięki wspólnym staraniom mogą być realizowane.
Po wizycie Gości z Owieczek i Gościejewa spotkałem się również z większościowym Klubem Radnych "Działamy dla Mieszkańców", który wstępnie zaaprobował pomysł sołtysa Władysława Stefańskiego dot. doposażenia placu zabaw w Owieczkach i lidera odnowy wsi Gościejewo Longiny Pijanowskiej dot. budowy chodnika w Gościejewie.
Dzięki zgodnym i wspólnym działaniom jest szansa na coraz lepszy rozwój Gościejewa i Owieczek oraz całej Gminy./Roman Szuberski Burmistrz Rogoźna

spotkanie_20-03-2023 [od lewej: Władysław Stefański, Łukasz Zaranek, Adam Nadolny, Irena Ławniczak, Roman Szuberski, Longina Pijanowska] 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności