Urząd Miejski w Rogoźnie

Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa

Ocena 0/5

W dniu 13 marca 2024 roku w sali Rogozińskiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie z okazji Dnia Sołtysa, w którym wzięli udział włodarze rogozińskich sołectw, a także pełniący funkcję Burmistrza Rogoźna Pan Bogusław Janus, Sekretarz Gminy Pan Marek Jagoda, Skarbnik Gminy Pani Irena Ławniczak oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie Pan Łukasz Zaranek. Podczas uroczystego spotkania przy kawie złożono sołtysom podziękowania za ich nieocenioną pracę na rzecz wszystkich wsi jak i całej gminy. Zebranie odbyło się w miłej atmosferze i było idealną okazją do omówienia bieżących sprawy oraz potrzeb związanych z sołectwami w Rogoźnie.

Galeria zdjęć

03 05 08 11
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności