Urząd Miejski w Rogoźnie

Spotkanie z Burmistrzem Gminy Kłecko

Ocena 0/5

W piątek 17 stycznia 2024 roku, Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek oraz Zastępca Burmistrza Maciej Gracz spotkali się z Rafałem Kowalczykiem, Burmistrzem Gminy Kłecko. Podczas spotkania poruszone zostały tematy związane ze wspólnymi inicjatywami turystycznymi (m.in.Szlakiem Piastowskim), bieżącą działalnością samorządu i spółek gminnych. Wcześniej goście z Kłecka zapoznali się z działalnością spółki Aquabellis, gdzie zostali przyjęci przez prezesa Jakuba Dworzańskiego.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności