Zapraszamy do udziału w spotkaniu konsultacyjnym.
17 - 05 - 2022 Spotkanie konsultacyjne dotyczące budowy drugiego toru kolejowego w Obornikach oraz mijanki w Parkowie Ocena 0/5 Zapraszamy do udziału w spotkaniu konsultacyjnym.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!