Urząd Miejski w Rogoźnie

Spotkanie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Ocena 0/5

27 listopada 2024 roku w Urzędzie Miejskim w Rogoźnie odbyło się spotkanie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego - tematem posiedzenia były informacje o rodzajach udzielanej pomocy przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rogoźnie oraz o przygotowaniach do zimowego utrzymania dróg w sezonie 2024/2025. W spotkaniu wzięli udział Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek, Zastępca Burmistrza Rogoźna Maciej Gracz, Pracownicy Urzędu Miejskiego w Rogoźnie, Kierownik GOPS w Rogoźnie Ewelina Kowalska, Przedstawiciele Centrum Integracji Społecznej, Straży Miejskiej, WZDW, GDDKiA oraz ZUKiT.

Galeria zdjęć

01 02 03
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności