Urząd Miejski w Rogoźnie

Spotkanie andrzejkowo-mikołajkowe PZN Koło Rogoźno

Ocena 1/5

Dziś 28 listopada 2024 r., w Sali Kawiarnianej Rogozińskiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie andrzejkowo-mikołajkowe Polskiego Związku Niewidomych Koło Rogoźno. Przybyłych członków oraz gości powitała Prezes Koła Elżbieta Zarzecka, a następnie głos zabrali Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek, Burmistrz Obornik Tomasz Szrama, Radny Rady Miejskiej w Rogoźnie Krzysztof Ostrowski oraz przedstawiciel Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ryczywole. Goście życzyli udanego spotkania, wyrażając swoje wsparcie dla działalności Koła w nadchodzącym nowym roku. Całość wydarzenia uatrakcyjnił występ zespołu Gościnianka z Gościejewa.
 
 
 

Galeria zdjęć

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności