Urząd Miejski w Rogoźnie

Serce na nakrętki czeka na nowego właściciela

Ocena 0/5

Szanowni Mieszkańcy.
Metalowe serce przy Urzędzie czeka na nowego użytkownika.
Pojemnik na nakrętki, to doskonały pomysł na zbieranie surowców wtórnych, a przede wszystkim sposób na pomoc charytatywną. Zebrane nakrętki przekazywane są fundacjom lub osobom niepełnosprawnym. Osoby zainteresowane skorzystaniem z możliwości pozyskania nakrętek prosimy o kontakt mailowy a.niespodziana@rogozno.pl do 15.12.2024 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności