Urząd Miejski w Rogoźnie

Regaty z okazji Dnia Dziecka o Puchar Burmistrza Rogoźna

Ocena 0/5

Przez dwa dni, t.j. w sobotę 5 czerwca i w niedzielę 6 czerwca, na Jeziorze Rogoźno królowały żagle. Klub Żeglarski KOTWICA przy współorganizacji Gminy Rogoźno zorganizował z okazji Dnia Dziecka XX Regaty o Puchar Burmistrza Rogoźna w klasie OPP, XIX Memoriał im. Czesława Janusa, XIV Regaty o Puchar Starosty Obornickiego w klasie Cadet, X Regaty o Puchar Komandora Klubu w klasie OK Dinghy, i IV Regaty o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Rogoźnie w klasie Europa. Do Rogoźna zjechały drużyny żeglarskie z okolicznych powiatów aby rywalizować o tytuły, puchary i nagrody wręczane na zakończenie przez Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego, Przewodniczącą Rady Powiatu Obornickiego - Renatę Tomaszewską, Przewodniczącego Rady Miejskiej - Łukasza Zaranka i Komandora KŻ Kotwica - Gerwazego Wojtkowiaka. Dwudniowe zawody przebiegały przy pięknej (choć mało wietrznej pogodzie) pod czujnym okiem ratowników z WOPR Rogoźno. Zadowoleni uczestnicy zapowiedzieli swój udział za rok.

Galeria zdjęć

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności