Regaty z okazji Dnia Dziecka o Puchar Burmistrza Rogoźna
Przez dwa dni, t.j. w sobotę 5 czerwca i w niedzielę 6 czerwca, na Jeziorze Rogoźno królowały żagle. Klub Żeglarski KOTWICA przy współorganizacji Gminy Rogoźno zorganizował z okazji Dnia Dziecka XX Regaty o Puchar Burmistrza Rogoźna w klasie OPP, XIX Memoriał im. Czesława Janusa, XIV Regaty o Puchar Starosty Obornickiego w klasie Cadet, X Regaty o Puchar Komandora Klubu w klasie OK Dinghy, i IV Regaty o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Rogoźnie w klasie Europa. Do Rogoźna zjechały drużyny żeglarskie z okolicznych powiatów aby rywalizować o tytuły, puchary i nagrody wręczane na zakończenie przez Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego, Przewodniczącą Rady Powiatu Obornickiego - Renatę Tomaszewską, Przewodniczącego Rady Miejskiej - Łukasza Zaranka i Komandora KŻ Kotwica - Gerwazego Wojtkowiaka. Dwudniowe zawody przebiegały przy pięknej (choć mało wietrznej pogodzie) pod czujnym okiem ratowników z WOPR Rogoźno. Zadowoleni uczestnicy zapowiedzieli swój udział za rok.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!