Urząd Miejski w Rogoźnie

Regaty o Złotą Koronę Rogoźna

Ocena 0/5

W miniony weekend na Jeziorze Rogoźno rozegrały się VII Regaty o Złotą Koronę Rogoźna organizowane przez Klub Żeglarski Kotwica pod patronatem Burmistrza Rogoźna!  
To wyjątkowe wydarzenie sportowe przyciągnęło żeglarzy i miłośników wodnej rywalizacji, a emocjonujące wyścigi można było obserwować bezpośrednio z Promenady Miejskiej.  
Dwa dni były pełen sportowych emocji, dobrej rywalizacji i świetnej atmosfery nad wodą. Podczas ceremonii zakończenia obecny był również Zastępca Burmistrza Maciej Gracz, który pogratulował zawodnikom sportowej postawy oraz wręczył nagrody najlepszym załogom  
Klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco:
1. miejsce
Marcin Przybylski, Tomasz Paniączyk, Maciej Filipiak
2. miejsce
Bogusław Komorowski, Piotr Rączkowiak, Edyta Rączkowiak
3. miejsce
Paweł Lewtak, Paweł Nowak, Wojciech Urbaniak
4. miejsce
Zuzanna Owecka, Barbara Trościanko, Marcin Owecki
5. miejsce
Arkadiusz Apoń, Nadia Apoń, Zuzanna Binek
6. miejsce
Vincent Wojtkowiak, Stanisław Horoszkiewicz, Mikołaj Karaś
7. miejsce
Grzegorz Górski, Tomasz Jęśko, Jacek Darna


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspólnie stworzoną wyjątkową atmosferę!

Galeria zdjęć

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności