Prośba o ograniczenie zużycia wody
Szanowni Państwo,
W związku z panującymi od dłuższego czasu wysokimi temperaturami i zwiększonym poborem wody Spółka AQUABELLIS w Rogoźnie prosi o racjonalne korzystanie z wody dostarczanej z gminnej sieci wodociągowej i używanie jej wyłącznie w celach socjalno-bytowych.
Prosimy o nie podlewanie ogródków, trawników, upraw rolnych, nie napełnianie basenów i zbiorników wodnych.
Nadmierne zużycie wody może doprowadzić do znaczących spadków ciśnienia wody w wodociągu uniemożliwiających normalne korzystanie lub do całkowitego braku wody.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!