Urząd Miejski w Rogoźnie

Prośba o ograniczenie zużycia wody

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,

W związku z panującymi od dłuższego czasu wysokimi temperaturami i zwiększonym poborem wody Spółka AQUABELLIS w Rogoźnie prosi o racjonalne korzystanie z wody dostarczanej z gminnej sieci wodociągowej i używanie jej wyłącznie w celach socjalno-bytowych.

Prosimy o nie podlewanie ogródków, trawników, upraw rolnych, nie napełnianie basenów i zbiorników wodnych.

Nadmierne zużycie wody może doprowadzić do znaczących spadków ciśnienia wody w wodociągu uniemożliwiających normalne korzystanie lub do całkowitego braku wody.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności