Urząd Miejski w Rogoźnie

Posiedzenie Powiatowej Rady Pracy

Ocena 0/5

W dniu wczorajszym (21.02.2022r.) odbyło się posiedzenie podsumowujące działalność Powiatowej Rady Rynku Pracy z 2022 roku. Było to szczególne posiedzenie ze względu na pożegnanie dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy Leszka Juraszka, który w miesiącu lutym przechodzi na emeryturę. Jego zastępcą będzie Magdalena Górna. Wspólnie z Członkami Powiatowej Rady Rynku Pracy dziękujemy Panu Dyrektorowi za współpracę.

Galeria zdjęć

332077704_1412560229547782_5426074912504786948_n 332108612_1532834177212807_1649900123176307536_n 332116272_5557241784380845_5891188054274339416_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności