Urząd Miejski w Rogoźnie

Posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Rogoźnie

Ocena 0/5

W piątek 16 czerwca 2023 roku Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski zwołał posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Rogoźnie.

Podczas spotkania omówione zostały sprawy związane z porządkiem i bezpieczeństwem publicznym na terenie Gminy. Głównym tematem zebrania było działanie instytucji gminnych, w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w trakcie zbliżających się wakacji.
Omówiono również zagadnienia związane z przygotowaniem Policji, Straży Miejskiej, WOPR i OSP do działań w okresie lata.

Galeria zdjęć

354541224_637971388363005_3959031520673035509_n 354646649_637971321696345_3729487009844902515_n 354589235_637971241696353_4755343316749758432_n 354456977_637971165029694_840552006124219536_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności