Urząd Miejski w Rogoźnie

Podpisanie umowy na rekultywacje wód powierzchniowych jeziora Rogoźno i Budziszewskiego

Ocena 0/5

Również dzisiaj Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Ireny Ławniczak, podpisał z Andrzejem Osuchem prowadzącym Centrum Rekultywacji Jezior umowę na działania na zbiornikach wodnych polegającą na zapobieganiu zakwitowi wód oraz sinic – Rekultywacje wód powierzchniowych jeziora Rogoźno i Budziszewskiego. Zadania będą realizowane od dnia zawarcia umowy do maksymalnie końca listopada 2024 roku.


 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności