Urząd Miejski w Rogoźnie

Podpisanie umowy na dofinansowanie żłobka

Ocena 0/5
W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, w asyście Skarbnika Gminy Ireny Ławniczak, podpisał z Marszałkiem Wojciechem Jankowiakiem umowę na dofinansowanie żłobka, którego otwarcie zaplanowane jest na grudzień tego roku. W spotkaniu uczestniczył Poseł na Sejm RP Krzysztof Paszyk. Podpisana dzisiaj umowa opiewa na kwotę 1 849 763,19 zł i będzie przeznaczona na doposażenie i prowadzenie placówki. Żłobek jest jedną z najbardziej oczekiwanych i potrzebnych na terenie Gminy inwestycji.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności