Urząd Miejski w Rogoźnie

Piknik „Z Białą Laską na Wesoło”

Ocena 0/5

W sobotę, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie odbył się zorganizowany przez Zarząd Powiatowego Koła Polskiego Związku Niewidomych, a dofinansowanym przez Gminę Rogoźno kwotą 4000 złotych, piknik „Z Białą Laską na Wesoło”. Uroczystości była również okazją do świętowania 70-lecia powstania Polskiego Związku Niewidomych na terenie Powiatu Obornickiego. W spotkaniu wzięli udział Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek, Zastępca Burmistrza Maciej Gracz oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Ewelina Kowalska, którzy na ręce Pani Prezes Elżbiety Zarzeckiej złożyli kosz upominków oraz życzenia, gratulacje, a także wyrazy uznania za niesłabnącą determinację oraz niegasnące pozytywne nastawienie do życia, które mogą być inspiracją dla wszystkich osób zmagających się wieloma z problemami i ograniczeniami. 

Galeria zdjęć

DSC_5199 DSC_5209 DSC_5211 DSC_5212 DSC_5213 DSC_5214 DSC_5215 DSC_5220 DSC_5224 DSC_5227 DSC_5229 DSC_5232 DSC_5235 DSC_5237
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności