KOLOROWY PIKNIK 17.POŁUDNIKA za nami! Było wesoło, kolorowo, trochę deszczowo, ale wszyscy bawili się w radosnej atmosferze święta kolorów, przy muzyce na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!