Pierwsza umowa w ramach realizacji programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie"
Dziś 31 marca w Urzędzie Miejskim w Rogoźnie, Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski podpisał pierwszą umowę z mieszkańcem naszej Gminy w ramach realizacji programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”. Program dofinansowany jest przez Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, a jego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów oraz gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. Wkrótce podpisane zostaną kolejne umowy, jednak ciągle czekamy na państwa wnioski.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!