Urząd Miejski w Rogoźnie

Pielęgnuj dobro w sobie – Betlejemskie Światło Pokoju jest już z nami!

Ocena 0/5


Pielęgnuj dobro w sobie – Betlejemskie Światło Pokoju jest już z nami! 

Dziś w Urzędzie Miejskim w Rogoźnie gościliśmy wyjątkowych gości – harcerzy z ZHP Rogoźno, którzy przekazali na ręce Burmistrza Betlejemskie Światło Pokoju 
To symbol nadziei, braterstwa i jedności, który co roku wędruje przez świat, by nieść ciepło tam, gdzie najbardziej go brakuje.

Tegoroczne hasło „Pielęgnuj dobro w sobie” przypomina nam, że nawet najmniejszy gest życzliwości ma wielką moc.

Chcesz, aby Betlejemskie Światło Pokoju zapłonęło również w Twoim domu? 

Harcerze przekażą ogień mieszkańcom w najbliższą niedzielę, 21 grudnia 2025 r., w następujących lokalizacjach:

-  Parafia pw. Ducha Świętego w Rogoźnie – godz. 10:00

- Parafia pw. św. Wita w Rogoźnie – godz. 11:15

- Parafia w Budziszewku – godz. 11:00

- Parafia w Pruścach – godz. 11:30

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego dzielenia się tym wyjątkowym symbolem pokoju. Nie zapomnijcie zabrać własnych lampionów! 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności