Urząd Miejski w Rogoźnie

Otwarcie Galerii Fabryczna

Ocena 0/5
Dziś nastąpiło oficjalne otwarcie nowego obiektu handlowo-usługowego „Galeria Fabryczna”. W otwarciu uczestniczyli inwestorzy przedsięwzięcia, autor projektu, przedstawiciele działającej w galeria sieci sklepów Netto oraz zaproszony na otwarcie Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski.
Burmistrz złożył gratulacje wszystkim zebranym osobom odpowiedzialnym za powstanie Galerii Fabrycznej oraz życzył im dalszej wytrwałości przy realizacji kolejnych inwestycji. Następnie wraz z nimi powitał pierwszych klientów nowo otwartego marketu.
Już wkrótce w Galerii swoje otwarcie będą miały kolejne sklepy i firmy usługowe, m.in. Pepco, pawilon meblowy oraz kawiarnia z widokiem rozpościerającym się na ulicę Wojska Polskiego.

Galeria zdjęć

DSC_5627 DSC_5629 DSC_5632 DSC_5638 DSC_5641 DSC_5644 DSC_5649 DSC_5665 DSC_5667 DSC_5669 DSC_5674 DSC_5678 DSC_5682 DSC_5686 DSC_5687 DSC_5701 DSC_5702 DSC_5703 DSC_5705
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności