Urząd Miejski w Rogoźnie

Oficjalne otwarcie wyremontowanej drogi w Cieślach

Ocena 0/5

W czwartek 16 lutego br. uczestniczyłem w otwarciu wyremontowanego 1800 m. odcinka drogi z Rogoźna do miejscowości Cieśle. W wydarzeniu tym udział wzięli Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pani Marta Kubiak, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Pan Adam Bogrycewicz, który reprezentował Posła na Sejm RP Pana Krzysztofa Czarneckiego, Radny Rady Powiatu Obornickiego Pan Zbigniew Nowak, który reprezentował Wojewodę Wielkopolskiego Pana Michała Zielińskiego, Przewodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie Łukasz Zaranek wraz z radnymi RM Zbigniewem Chudzickim i Adamem Nadolnym, Skarbnik Gminy Rogoźno Pani Irena Ławniczak, Kierownik Wydziału Pani Dorota Ślachciak wraz z inspektorem tego Wydziału Marią Domagalską, Sołtys Sołectwa Cieśle Pani Kinga Witt oraz Mieszkańcy Sołectwa Cieśle. Wcześniej przebieg prac wizytowali Poseł na Sejm RP Pan Marcin Porzucek i Poseł na Sejm RP Pan Grzegorz Piechowiak.
Ta inwestycja poprawi stan infrastruktury drogowej w naszej Gminie. Remont wykonał Pan Szymon Włodarczyk Przedsiębiorstwo Budowlano - Drogowe Cieśle. Koszt zadania wyniósł prawie 1.200.000,00 zł, z czego 70% stanowiły środki finansowe z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Gratuluję Mieszkańcom Ciesiel.

Pozdrawiam serdecznie!
Roman Szuberski
Burmistrz Rogoźna

Galeria zdjęć

01 02 03 04 05 06 07 08
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności