Nowy radiowóz dla Komisariatu Policji w Rogoźnie
W celu poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszej Gminy zakupiono ze środków Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu i Gminy Rogoźno nowy nieoznakowany radiowóz. W oficjalnym przekazaniu radiowozu udział wzięli Pani Marta Kubiak - Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Komendant Powiatowy Policji w Obornikach insp. Wojciech Spychała, Komendant Komisariatu Policji w Rogoźnie asp. sztab. Krzysztof Ryżek wraz z zastępcą asp. sztab. Joanną Szrejter oraz przedstawiciele Gminy Rogoźno. Udział finansowy Gminy Rogoźno w zakupie pojazdu to kwota 47.490,00 zł.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!