Urząd Miejski w Rogoźnie

Nowy radiowóz dla Komisariatu Policji w Rogoźnie

Ocena 0/5
W celu poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszej Gminy zakupiono ze środków Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu i Gminy Rogoźno nowy nieoznakowany radiowóz. W oficjalnym przekazaniu radiowozu udział wzięli Pani Marta Kubiak - Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Komendant Powiatowy Policji w Obornikach insp. Wojciech Spychała, Komendant Komisariatu Policji w Rogoźnie asp. sztab. Krzysztof Ryżek wraz z zastępcą asp. sztab. Joanną Szrejter oraz przedstawiciele Gminy Rogoźno. Udział finansowy Gminy Rogoźno w zakupie pojazdu to kwota 47.490,00 zł.
 
 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności