Naprawa gminnych dróg gruntowych rozpoczęta.
Dnia 9 kwietnia 2021 r. burmistrz Roman Szuberski podpisał umowę na roboty budowlane polegające na profilowaniu i utwardzeniu dróg i ulic gruntowych na terenie naszej gminy. Zadanie będzie realizować firma BIMEX Sp. z o.o. S. K. z Rogoźna. Gmina na realizację tego zadania zaplanowała kwotę w wysokości 700 tys. złotych brutto. Dzisiaj na drogi wyjechały dwie równiarki, jedna będzie pracować na terenie miasta, a druga wyprofiluje drogi na terenie gminy. W wyznaczonych miejscach drogi zostaną utwardzone dodatkowo kruszywem. W ciągu kilku tygodni drogi gruntowe odzyskają prawidłowy stan sprzed zimy, a dziury i nierówności znikną.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!