Zapraszamy w najbliższe dwa piatki na Targowisko Miejskie gdzie będzie działał Mobilny Punkt Spisowy - będą mogli tam państwo dokonać obowiązkowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!