Urząd Miejski w Rogoźnie

Las bliżej mieszkańców!

Ocena 0/5

W środę, 25 marca, odbyło się kolejne spotkanie Zespołu Lokalnej Współpracy z udziałem Burmistrza Rogoźna Łukasza Zaranka. Tym razem rozmowy przeniosły się w teren – do Leśnictwa Owczegłowy.

O czym rozmawialiśmy?
Głównym tematem była gospodarka leśna na styku lasu i zabudowy miejskiej. Naszym celem jest, aby lasy otaczające gminę były jeszcze bardziej dostępne i przyjazne dla mieszkańców – spacerowiczów, rowerzystów, biegaczy i wszystkich miłośników natury.

Co planujemy?
Utworzenie traktu rowerowego tak, aby docelowo okalał całe Jezioro Rogozińskie! To kolejny krok w stronę jeszcze lepszej przestrzeni do aktywnego wypoczynku.

Działamy dla Was – bliżej natury, bliżej mieszkańców!

 

Fot. Nadleśnictwo Durowo, Lasy Państwowe

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności