Gamaja Rogoźno podsumowała 2023 rok.
W spotkaniu, które odbyło się w dniu 13 grudnia 2023 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rogoźnie miałem przyjemność uczestniczyć wspólnie z Łukaszem Zarankiem - Przewodniczącym Rady Miejskiej w Rogoźnie, Wiceprzewodniczącym RM Zbigniewem Chudzickim, Kierownikiem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie Renatą Biskupską. Zebranie prowadził trener Klubu Adrian Czarnecki, który stwierdził, że rok 2023 był dobrym rokiem dla zawodników i działaczy Klubu. Zawodnicy osiągnęli liczne sukcesy w sportowej rywalizacji. Zebranie było okazją do prezentacji osiągnięć mijającego roku i wyróżnienia zawodników tenisa stołowego i piłki nożnej pamiątkowymi statuetkami. Wyróżnienia miałem przyjemność wręczyć z trenerami klubu Adrianem Czarneckim i Jackiem Polcynem oraz Łukaszem Zarankiem i Zbigniewem Chudzickim. Gratuluję osiągnięć i dziękuję za promocję naszej Gminy.
Roman Szuberski
Burmistrz Rogoźna

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!