Dzień Pracownika Socjalnego
Z okazji dzisiejszego Dnia Pracownika Socjalnego, Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek wraz z Zastępcą Burmistrza Maciejem Graczem odwiedzili Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej by złożyć Pani Kierownik Ewelinie Kowalskiej oraz wszystkim pracownikom życzenia oraz podziękowania za ich trudną, wymagającą i wielokrotnie niedostrzegalną pracę.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!