Urząd Miejski w Rogoźnie

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków

Ocena 0/5

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków

 

Od 1 lipca 2021 r. rozpocznie funkcjonowanie Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

 

            Obowiązek złożenia deklaracji dotyczącej źródła ciepła / źródeł ciepła i spalania paliw w budynkach mieszkalnych oraz niemieszkalnych spoczywa na właścicielu lub zarządcy budynku, w którym znajduje się źródło ciepła i spalania paliw.

Powyższą deklarację będzie można złożyć w formie elektronicznej przez internet lub w formie papierowej – wypełniony dokument można będzie wysłać pocztą albo złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim
w Rogoźnie.

Właściciele lub zarządcy budynków mieszkalnych oraz niemieszkalnych zobowiązani będą do złożenia przedmiotowej deklaracji w terminie 12 miesięcy w przypadku budynków istniejących lub 14 dni od uruchomienia nowego źródła ciepła lub spalania paliw w nowo powstałych obiektach.

Szczegóły dostępne w poniższym linku: 

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - FAQ | Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (gunb.gov.pl)

 

biały domek na trawie i tekst dotyczący emisyjności budynków

biały domek na trawie i tekst dotyczący emisyjności budynków

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności