Urząd Miejski w Rogoźnie

Ogłoszenie o naborze

Ocena 0/5

Burmistrz Rogoźna ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze:
Podinspektor w Wydziale Gospodarowania Mieniem i Planowania Przestrzennego
Szczegółowe informacje dotyczące wymagań, zakresu obowiązków oraz terminu i sposobu składania dokumentów aplikacyjnych dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Rogoźno
https://bip.rogozno.pl/1229-nabor-na-stanowiska.html
Zapraszamy do składania aplikacji – czekamy właśnie na Ciebie!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności