Urząd Miejski w Rogoźnie

Spotkanie w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

Ocena 0/5

 Gmina Rogoźno zaprasza na spotkanie w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”!

 Termin: piątek, 26 września 2025 r.
 Godzina: 15:00
 Miejsce: Sala 20, Urząd Miejski w Rogoźnie (ul. Nowa 2)

To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach wsparcia finansowego i działaniach na rzecz poprawy jakości powietrza.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców! 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności