Urząd Miejski w Rogoźnie

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Rogoźnie

Ocena 0/5

Pod koniec lutego Urząd Miejski odwiedzili uczniowie klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Rogoźnie. Podczas spotkania mieli okazję porozmawiać z burmistrzem Rogoźna Łukaszem Zarankiem, któremu zadawali pytania dotyczące jego pracy i funkcjonowania miasta. Zwiedzili również gabinet burmistrza, a następnie Sekretarz Gminy Rogoźno Blanka Gaździak opowiedziała im o codziennej pracy urzędu. Na zakończenie wizyty każdy uczeń otrzymał pamiątkowe gadżety. To była wartościowa lekcja samorządu w praktyce!

Galeria zdjęć

04 03 02 01
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności