Urząd Miejski w Rogoźnie

Złote Gody Rogozińskich Par

Ocena 0/5

W dniu 17 grudnia 2024 roku w  Rogozińskim Centrum Kultury w Rogoźnie odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego – Złotych Godów. W wydarzeniu wzięli udział jubilaci, ich rodziny oraz zaproszeni goście.

Ceremonię poprowadził Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Izabela Ludtke oraz Zastępca Kierownika Alina Jarocka. W trakcie uroczystości jubilatom wręczono pamiątkowe medale, kwiaty oraz życzenia od władz miasta. Uroczystość miała również wyjątkowy charakter dzięki wzruszającym chwilom, które małżonkowie dzielili z bliskimi.

W trakcie ceremonii Burmistrz Rogoźna, Łukasz Zaranek, wygłosił wzruszającą przemowę, w której podkreślił znaczenie miłości, wierności oraz poświęcenia, które towarzyszyły małżonkom przez 50 lat wspólnego życia. Złożył gratulacje jubilatom, życząc im dalszych lat zdrowia i szczęścia.

Całość uroczystości uświetnił występ Jakuba Herforta, który w swoim mini recitalu w śpiewający sposób opowiedział o różnych barwach i odcieniach miłości.

Wśród jubilatów, którzy obchodzili swoje Złote Gody w tym roku, znaleźli się:

Eugenia i Tadeusz Sell

Jadwiga i Janusz Nowak

Irena i Zygmunt Bartol

Halina i Jan Frieske

Anna i Tadeusz Szczurek

Grażyna i Przemysław Ludtke

Zdzisława i Lech Krysiak

Jadwiga i Edmund Ratajczak


Serdeczne gratulacje dla wszystkich jubilatów!

Wszystkim małżonkom obchodzącym Złote Gody składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, miłości oraz dalszych wspólnych lat pełnych szczęścia.

Galeria zdjęć

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności