Urząd Miejski w Rogoźnie

Podpisanie umów na "Ciepłe Mieszkanie"

Ocena 0/5

W dniu 17 maja 2024 r. Burmistrz Rogoźna Pan Łukasz Zaranek, podpisał trzy umowy z mieszkańcami naszej Gminy w ramach realizacji programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”. Program dofinansowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, a jego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów oraz gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

Zapraszamy właścicieli lokali mieszkalnych z terenu Gminy Rogoźno do udziału w zadaniu realizowanym w ramach Programu. Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Rogoźnie, pod nr tel. 785-009-025.
 

Galeria zdjęć

DSC_2474 DSC_2475 DSC_2476 DSC_2477 DSC_2481 DSC_2484 DSC_2487
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności