Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Rogoźna
W dniu 24 kwietnia 2024 roku na terenie sali gimnastycznej przy ulicy Kościuszki rozegrany został się Turniej Tenisa Stołowego o puchar Burmistrza Rogoźna. W zawodach wzięło udział ponad 40 uczniów ze szkół podstawowych z Gminy Rogoźno. W sportowe szranki stanęły ze sobą w czterech kategoriach dzieci z klas 4-8 ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich, Szkoły Podstawowej im. Adam Mickiewicza w Budziszewku oraz Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Gościejewie.
Turniej zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rogoźnie oficjalnie otworzył Pełniący Funkcję Burmistrza Rogoźna Pan Bogusław Janus, który życzył wszystkim udanych zawodów, gry fair-play oraz zajęcia samych pierwszych miejsc.
Po zakończeniu wszystkich rozgrywek, Pan Burmistrz wraz z Kierownikiem OSiR Panią Renatą Jałoszyńską-Biskupską oraz prowadzącymi turniej pracownikami OSiR Panem Zbigniewem Chudzickim i Panią Natalią Pietrowiak wręczyli zwycięzcom ufundowane przez Gminę Rogoźno pamiątkowe puchary oraz dyplomy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i w imieniu organizatorów zapraszamy na kolejny turniej tenisa stołowego.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!