Urząd Miejski w Rogoźnie

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Rogoźna

Ocena 0/5

W dniu 24 kwietnia 2024 roku na terenie sali gimnastycznej przy ulicy Kościuszki rozegrany został się Turniej Tenisa Stołowego o puchar Burmistrza Rogoźna. W zawodach wzięło udział ponad 40 uczniów ze szkół podstawowych z Gminy Rogoźno. W sportowe szranki stanęły ze sobą w czterech kategoriach dzieci z klas 4-8 ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich, Szkoły Podstawowej im. Adam Mickiewicza w Budziszewku oraz Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Gościejewie.

Turniej zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rogoźnie oficjalnie otworzył Pełniący Funkcję Burmistrza Rogoźna Pan Bogusław Janus, który życzył wszystkim udanych zawodów, gry fair-play oraz zajęcia samych pierwszych miejsc.

Po zakończeniu wszystkich rozgrywek, Pan Burmistrz wraz z Kierownikiem OSiR Panią Renatą Jałoszyńską-Biskupską oraz prowadzącymi turniej pracownikami OSiR Panem Zbigniewem Chudzickim i Panią Natalią Pietrowiak wręczyli zwycięzcom ufundowane przez Gminę Rogoźno pamiątkowe puchary oraz dyplomy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i w imieniu organizatorów zapraszamy na kolejny turniej tenisa stołowego.

Galeria zdjęć

DSC_1241 DSC_1243 DSC_1246 DSC_1247 DSC_1248 DSC_1249 DSC_1251 DSC_1254 DSC_1256 DSC_1258 DSC_1259 DSC_1260 DSC_1261 DSC_1263 DSC_1264 DSC_1265 DSC_1267 DSC_1271 DSC_1273 DSC_1285 DSC_1286 DSC_1288 DSC_1290 DSC_1291 DSC_1295 DSC_1297 DSC_1298 DSC_1301 DSC_1302 DSC_1304 DSC_1307 DSC_1309 DSC_1313 DSC_1317 DSC_1319 DSC_1322 DSC_1323 DSC_1327 DSC_1328 DSC_1333
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności